sykorka13

Prosím poraďte!

Je mi 13 a pořád jsem ještě nedostala menstruaci a ani mi nerostou prsa! Holky cena třídě už mají ms a směji se mi, že nemám prsa a ms! Nemáte prosím nějakou radu jak urychlit příchod menstruace a zrychlit růst prsou? Díky předem
Doplňuji:
#Holky VE třídě už mají ms…

Nejlepší odpověď
briketka10

Tvoje první menstruace může začít
kdykoli ve věku 8 až 17 let. Jak sama
vidíš, máš ještě spoustu času.
http://www.my­divky.cz/clanek/prvni-menstruace-v-jakem-veku/

Další odpovědi
marci1

Urychlit se to nedá, neboj, všechno přijde. Přijde to tak najednou a rychle, že se budeš divit. A když se Ti holky smějou, tak se na ně vykašli, mají radost z toho, že Ti to vadí. Buď nad věcí a ignoruj je. 🙂

Ruth

Myslím, že by sis s tím neměla dělat takovou hlavu. Přírodu netřeba popohánět, až přijde čas, tak se ozve. A na nějaké posměšky spolužaček vůbec nedej :) Alespoň nemáš zatím starosti související s menstruací, které nejsou vůbec příjemné…

Reezo

Hlavně si nemysli, že jsi méněcenná, dřív nebo později to příjde a ještě si třeba budeš říkat, aby jsi je nedostávala… 🙂 Co jsem se tak dozvěděl, tak to většinou doprovází bolest břicha. Co se týče růstu poprsí, tak bych si s tím nelámal hlavu. Časem to určitě příjde a nezapomeň, že zase velká prsa tě můžou omezovat… 🙂

bolak

mě už táhne na třicítku, a taky jsem ji ještě nedostal, máme to holt těžký

PS: ale prsa už mi rostou