Avatar uživatele
sykorka13

Prosím poraďte!

Je mi 13 a pořád jsem ještě nedostala menstruaci a ani mi nerostou prsa! Holky cena třídě už mají ms a směji se mi, že nemám prsa a ms! Nemáte prosím nějakou radu jak urychlit příchod menstruace a zrychlit růst prsou? Díky předem
Doplňuji:
#Holky VE třídě už mají ms…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 3741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Tvoje první menstruace může začít
kdykoli ve věku 8 až 17 let. Jak sama
vidíš, máš ještě spoustu času.
http://www.my­divky.cz/clanek/prvni-menstruace-v-jakem-veku/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Urychlit se to nedá, neboj, všechno přijde. Přijde to tak najednou a rychle, že se budeš divit. A když se Ti holky smějou, tak se na ně vykašli, mají radost z toho, že Ti to vadí. Buď nad věcí a ignoruj je. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ruth

Myslím, že by sis s tím neměla dělat takovou hlavu. Přírodu netřeba popohánět, až přijde čas, tak se ozve. A na nějaké posměšky spolužaček vůbec nedej :) Alespoň nemáš zatím starosti související s menstruací, které nejsou vůbec příjemné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Hlavně si nemysli, že jsi méněcenná, dřív nebo později to příjde a ještě si třeba budeš říkat, aby jsi je nedostávala… 🙂 Co jsem se tak dozvěděl, tak to většinou doprovází bolest břicha. Co se týče růstu poprsí, tak bych si s tím nelámal hlavu. Časem to určitě příjde a nezapomeň, že zase velká prsa tě můžou omezovat… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

mě už táhne na třicítku, a taky jsem ji ještě nedostal, máme to holt těžký

PS: ale prsa už mi rostou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek