Rosie5

Co pomáhá na růst prsou?

Pomáhají třeba nějaké potraviny? Nebo něco jiného? (Žádné plastiky)

Nejlepší odpověď
briketka10

Jestli jsi v pubertě nezoufej dorostou, když ne
existují podprsenky, které mají výplně taky ji
nosím a nikdo to na mě nepozná, říká se přeci
" co je malý to je hezký " 😁

Doplňuji :

Jéje toho píva jsem vypila snad na litry a nic
prý pomáhají i tatranky a z těch jsem akorát
přibrala, takže tomuhle receptu nevěřím.

Další odpovědi
hanny 2

Prý pomáhá pít černé pivo.A nebo si je nechej pravidelně masírovat!

marci1

Jsi ještě moc mladá, prsa budou mít časem jinou velikost. 🙂

HonzikPernik

Přijde paní k lékaři s tím, že má malá ňadra a že by chtěla mít větší. Lékař jí říká:
„Bude Vám to sice připadat velice divné, ale budete-li si je denně přesně v 16:00 masírovat krouživými pohyby a předříkávat u toho ‚Kolo kolo mlýnský‘, tak se vám prsa zvětší.“
Paní se s dobrými výsledky denně o čtvrté masíruje, leč jednoho dne jede v tento čas vlakem – co teď. Říká si, a co – jsem v kupé sama, akorát naproti pospává jeden pán pod kabátem, začnu s masáží, on si ničeho nevšimne. V tu chvíli se chlap vzbudí, koukne na hodinky a lekne se:
„Ježiši, to už jsou čtyři? Šnečku, šnečku, vystrč růžky…“

Awe

HonzikPernik: Hned sem si vzpoměl na to stejné! Izer je bůh :)

anonym

To, co pomáhá na růst penisu, tedy nic. Jsi- li mladá, prsa ti můžou ještě dorůst.

Jugar už musí mít šourek velikosti 500 W žárovky. To mu věř! 😁

JájsemRaibek

Toto pomáhá:
http://www.zvetseni-prsou-brno.cz/upload/fo­togalerie/41e426df71­2fdf9/full/9d875­.jpg

anonym

Kvalitní sex ze zadu,s dobrejma pohybama,to se ti pak zvětší,věř tomu.
Potom ještě dvakrát denně polévat kečupem.

briketka10

S tímto posilovačem se dají posílit svaly,
aby byly pevnější, jak ňader, nohou, rukou,
prostě všude tam, kde je potřeba :
http://postov­nezdarma.cz/vi­ceucelovy-gumovy-posilovac?gclid=CIm­p4br9iMcCFUcOw­wodtPIGgQ