LůcaDůcaPůca

Je pravda že na růst prsou pomáhá oregáno, káva a černé pivo? Pomáhá ještě něco?

Nejlepší odpověď
manon

Kdo to prokáže? :) Jsou to fámy :) Co Ti bylo jednou geneticky naděleno, to máš. Hlavně žádné implantáty :) Stejně se každému líbí něco jiného – jeden se chce utopit a přidusit v obrovských ňadrech, druhý ocení křehčí krásu, na které každý hadr výborně vypadá :)

Další odpovědi
venkovan

Napíši to trochu hrubě – nejlepší prsa jsou tak akorát do ruky a když tělo pozitivně reaguje na jejich pohlazení od člověka kterému je to hlazení dovoleno. Ty menší dlouho drží tvar, nejsou za pár let vytahaný a ženě se nebortí páteř.
Takže bych jejich velikost pustil z hlavy, je to to samá blbost jako u kluků jejich ozdoba v kalhotách. Taky si myslí, že čím větší, tím pro ženu lepší.
Jako kluk či muž – vyber si víc reakuji na pohyb těla ženy, na náboj v něm, na jiskru v očích, úsměv a až potom na jakousi velikost prsou. Ale třeba nejsem ten správný, možná, že toužíš po někom kdo dá přednost dvou tukovým hroudám na hrudníku před osobností ženy.

anonym

těhotenství.-))), ale jen na pár měsíců

mosoj

http://crazyca­fe.centrum.cz/vtip­na-videa/2012/2/12/­videa/chcete-zvetsit-prsa-super-navod-jde-za-30-vterin/

Deli

Já bych řekla, že po černém pivu se zvětšíš celá, nejen prsa. Na prsa může pomoci cvičení zaměřené na posilování prsních svalů – např. takové to kdy sepneš ruce před hrudí, lokty zvedneš tak, aby byly vodorovně, dlaně zapřeš jednu o druhou a tlačíš je proti sobě…