Sonush

Kdy vám začaly růst prsa?

Doplňuji:
Pro kolikata: Je mi 11

Odpovědi
Nevíteto?

Asi v 11

Drap

Od narození.

marci1

Většině z nás asi mezi 10. –13. rokem. U každého je to různé. Nejdříve začíná zpevnění bradavky na jednom či obou prsou zhruba mezi desátým a jedenáctým rokem věku. Toto ukazuje na začátek růstu prsou v pubertě. Podle Tannerovy stupnice je to fáze číslo dvě ve vývoji prsou (fáze jedna jsou plochá předpubertální). Během 12 měsíců od této fáze se prsa začínají vzdouvat a začínají být patrná navenek. Toto je fáze tři ve vývoji prsou. Během fáze 4 prsa ještě více mohutní a získávají téměř dospělý tvar, který se ještě ustálí během fáze pět. U některých žen fázi čtyři a pět nelze vůbec rozlišit.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pu­berta

Questman

Asi v 13ti letech, kdy otevřeli velký sklad, kde ďábelští obchodníci prodávali cukrovinky za mrzký peníz, naproti mé základce :(

kolikata

kolik it je ? :)

mosoj

It mit prca.

Andrejs

Když jsem začal tloustnout.