Petuna

Co znamená, když žena dostane menstruaci o 11 dní dřív?

Předčasná menstruace.

Nejlepší odpověď
annas

Uvedla jste málo informací.

Může jít i o příznak těhotenství, vlivem stresu, věkem, antikioncpcí, nemocí atd.

Přečtěte si vyjádření lékařky
http://zdravi­.doktorka.cz/po­ruchy-menstruacniho-cyklu/
--

Měla byste se obráti na gynekologa, jedině ten vám může zjistit příčinu.

Přece u každé ženy to může být jinak, záleží na okolnostech atd. Nedáte na radfy někoho, kdo vás nezná.

Další odpovědi
Drap

Že mohl nastat někde nějaký problém, třeba i nachlazení, chřipka a podobně, nebo že má nepravidelný cyklus. U každé to může být jiné.

lachtanidlo1

Nejde o nijak závažnou věc v případě, že se to stalo ojediněle.
Záleží na mnoha faktrorech, ke kterým se řadí například stres, únava, virová nákaza apod.. Ale taky to může ovlivnit například vysazení antikoncepce, přechod na jinou antikoncepci nebo lidově řečeno "přeslazení " organismu sacharidy.