Můžu se koupat v moři při menstruaci s tamponem?

Jak často si tampon měnit? Nehrozí nějaká infekce?

Nejlepší odpověď
anonym

Nehrozi vubec zadna infekce. A menit ? Normalne , az se vam bude chtit na malou. -iv-

Další odpovědi
baghira

Nehrozí nic.
Signál k výměně je, když se na pláži objeví víc uhynulých velryb, než obvykle :))

Michal Kole

Já sice nejsem žena, ale někde jsem četl, že prý po každém vykoupání.

Hlada

Infekce žádná nehrozí. Tampon doporučuju vyměnit dřív, než se kolem začnou stahovat žraloci. Jsou citliví na krev.

Džuls

Aj keď máš menzes, môžeš vždy robiť čo chceš a kde chceš, ale musíš stále dbať na hygienu 🙂

Alesh

Infekce? Ve slaný vodě? Možná tak v bazénu.
Jinak je to jako s koupáním kdekoliv jinde.

olga

Zkus menstruační kalíšek! Bezpečnější, pohodlnější, vůbec o něm nebudeš vědět. Používám ho už rok a nemůžu si ho vynachválit. Stoji nějakych 6 stovek (nic moc), ale ta investice za to fakt stoji.

Zdroj: www.kalisek.cz/