Avatar uživatele
Augustka

Menstruace – tampon

Ahoj :(
Už pár týdnů mě trápí tampony :( vůbec nevím proč je do sebe nemohu dát! Mám nejmenší velikost, jsou to O.B., jsem uvolněná, zkouším jiné polohy a úhly, ale nic nejde! Ten tampon dám max do 1/5..vůbec nevím co budu dělat! Vložky mi prostě nejsou pohodlné, navíc ve škole…fuu! Navíc první menstruaci jsem dostala letos 19.7. a je to hrozně nepravidelné! nezvládnu to! Neexistuje něco jako nějaké podvázání nebo tak? Klidně abych v životě neměla děcka to mi vadit nebude…přemýšlím o změně pohlaví neboť s tímhle se kruci nedá žít!!! Panebože prosím pomozte mi! Děkuji
Doplňuji:
Dodám že mi je pár měsíců 14 let

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Dokud nebudeš plnoletá, tak s tím nenaděláš vůbec nic.
Stáhni si na netu obrázkový návod a trénuj

Zdroj: http://slecna­.info/tvuj-svet/je-libo-tampon/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Pořid si tampony s aplikátorem,jdou snadněji zavést a ke všem typům tamponů je v krabičce návod na použití,řiď se jím,je to snadné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Watermole

Ahoj, já používám tampony s aplikátorem (normální mi vůbec nevyhovovaly to zasouvání a tak, brrr). Jsem spokojená s Tampax od Always, mají různé velikosti (nejmenší jsou fialové, pak žluté, atd…). Je to hygienické, pohodlné a tampon zavedeš přesně na správné místo :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

No, tampony mi nikdy nevyhovovaly a vložky mi nesedly… Takže jsem pátrala po možnostech a nakonec mi nejvíc sedí MS kalhotky. Doporučuju tu metodu ochrany, je vážně skvělá.

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj a co plavky při MS? To řešíš jak? Já docela uvažuju, že bych si koupila MS plavky. Jako ne jen na léto, ale i do bazenénu. Aspoň bych nebyla omezená :)

Avatar uživatele
Vercule

Hele a co takhle zkusit úplně jinou metodu ochrany? Třeba MS kalhotky jsou super. Já je používám a je to fakt pohodlný. Jako s vložkama ani tamponama se to srovnat nedá. V ničem mě neomezují, naopak.

Nový příspěvek