Domča3503

Jak vyvolat opožděnou menstruaci???

Ahoj je mi 14 a už 3 týdny sem to nedostala a mívám ji pravidelně… Potřebovala bych poradit, jak ji vyvolat co nejdřív, protože pak odjíždím na hory a tam ji dostat fakt nechci… Děkuju za odpověď

Nejlepší odpověď
cochee

Běž na gyndu a vysvětli svůj problém. Ono se to řeší pomocí HA a tu my ti tady určitě nepředepíšeme.

Další odpovědi
dáma z ČR

Gynekolog, ale myslím, že ti prášky na vyvolání nedá kvůli nízkému věku..

Ale pokud chceš zkusit něco přírodního, , co fakt zabírá. (alespoň mě)
Tak zkus kontryhelový čaj, nejlépe sypaný když seženeš, ale pytlíkový taky udělá službu, dá se koupit v každé lékárně (kontryhelový čaj je vůbec dobrý na ženské problémy…:) A pak čaj z obyčejné majoránky(to koření) to taky pomáhá..
Tak se zkus prolévat těmito dvěma čaji, ještě můžeš zkusit teplou láhev na břicho, či horkou koupel

mamba2003

Ahoj zkus si koupit heřmánkový čaj a pi ho 2× denně měla bys to do 2 – 3 dnů dostat.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.