AngelMoon

Jak si přivolat menstruaci?

V létě jedu na tři týdny k moři a nechci tam mít krámy, zatím jsem je neměla a tak bych je chtěla dostat teď, abych měla klid.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak ty „krámy“ vynes na půdu.

Další odpovědi
ShadyPony

Gynekolog ti předepíše prášky.

atlas

Majoránkový čaj,asi nejvíce účinný!
Pak heřmánek,řebří­ček,fenykl,šal­věj,konryhel,mě­duňka,nebo nějaké čajové směsi přímo z lékárny…

Čaje začít pít, co nejdříva horké

Dále pak horká vana,svařák,muš­kátvý ořech,ale s ním opatrně
Nahřívání břicha, co nejevíc je to možné

omezit co nejvíce vitamín c(nejen citrusy,ale limonády s příchutí citrusu,zelí,ja­hody…)

Pak prý pomáhají i sojové výroky

Pak i třeba acylpirin -ředí krev

Myslím,že když si zadá do googlu dozvíš se více informací,když budeš chtít,diskuzí na toto téma je spousta

UPOZORĚNÍ BABSKÉ RADY MAJÍ NĚJAKÉ PRAVDILA!!!
nekombinuj dohromady šalvěj a alkohol-může dojít k požkození jater)
a pak samozřejmě alkohl a acylpirin)
a než něco dohomady zkombunuješ,zkus si raději najít nějaké info na internetu,aby sis neublížilas, za tio ti menstruace fakt nestojí