Kalim_YT

Jak upravit tkaničky, aby se nerozvazovaly?

Spíše se mi jedná o tkaničku na celtě, vyměnil jsem originální provaz za tkaničku od bot, je to lepší, ale stále se rozvazuje, jde nějak zdrsnit nebo ošetřit povrch tkaničky aby se nerozvazovala?

Odpovědi
elkon

A o tom to je. Použít originál a nebude se rozvazovat. Pokud není originál, použít takové, které se nebudou rozvazovat. Záleží na tvaru a materiálu.

aliendrone

Netřeba tkaničku upravovat, stačí se něco naučit. Třeba vázání uzlů. 😉 😁 😁