Themeansar

Jak uniknout ze světa iluzí, kde není pravda a láska?

Závislosti jsou pevným bodem, kolem kterého se vše točí, vše je zde závislé na mnohém, co je zdrojem funkčnosti. Nemoci a smrt jsou následkem neuspokojených závislostí a vesmírné principy zdrojem funkčnosti pro vše, co je ve vesmíru, pokud hledáte stvořitele všeho tak hledáte vesmírné principy, jakými jsou; protiklady, příčiny a jejich následky, gravitace, čas, práce, pravda, láska atd. Nejsme spokojení s realitou, a tak je zde toužení které nám přináší psychické problémy, je nám neustále nabízená iluzorní realita, ve které jsou možné zázraky a jsou zde hrdinové co umí vyhrávat.

Proč je nám nabízená iluzorní realita kde je vše krásné nebo dokonalé? Je to dobrý obchod pro ty, co nám iluzorní realitu nabízejí v; knize, časopisech, internetu, Facebooku, počítačové hře, televizi, rádiu, sektě, náboženství, politice, reklamě, drogách, jídlu, pití, sexu atd. poznat dneska co je iluze a co je realita není snadné, protože iluze jsou natolik reálné, že je považujeme za realitu. Ježíš Kristus byl iluzionista! Iluzionista je herec, který hraje roli, ve které je tím, co má v roli, pokud má v roli být bohem tak je i bohem, vše je zde divadlo, ve kterém jsou herci a diváci.

Nedávno zde byla volba prezidenta, ve které staří iluzionisté soutěžili o to, kdo je lepší iluzionista, každý iluzionista byl jako kolovrátek a neustále dokola říkal ty samé nesmysly o tom, že jenom on dokáže realizovat ekonomické a sociální zázraky, sliby se slibují a blázni se dočasně radují. Medituj nebo se modli a stane se zázrak to říkají iluzionisté, tak to nefunguje v realitě, díky vesmírným principům jsou zázraky nemožné a s tím se musíme smířit jinak to bohužel nejde. Vše je o tom, jaká byla tvoje minulost, protože současnost vznikla v minulosti a budoucnost vzniká v současnosti to nejde změnit!

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jiná odpověď

Zdravý rozum.

Další odpovědi
da ny

Jiná odpověď

Realita.?
Víra v člověka (schopnosti, síla), v sebe sama. Pak přijde i láska (ta partnerská je až na chvostě). Téměř nic není bez práce a tvoření.
Člověku, který je obklopen iluzemi, stačí jeden i malý otřes a vše se rozbije na kousíčky (prd vydrží).
Hledat, zkoušet. 😉
Zdravý, selský rozum.
Život v pohádce, PC hře. v muzeu iluzí je k ničemu 😉
Někdo z oho však může mít „užitek“. Proto je ILUZE NABÍZENA/VNUCOVÁNA. Zpracovává člověka (k obrazu něčímu), odvádí pozornost od reality (snadno se ledacos přehlédne, projde, unikne : skutečnost, důvody, záměr je jasný ⇒ snadná manipulace).
Člověk má především sám svůj život a své zdraví ve vlastních rukách! Rozhoduje se a koná.
Co zaseje, to sklidí. Co si přeje, to se mu často splní (úporná, opakující se přání NE, tam už jsou jeho pochybnosti a nedůvěra)-.
Nesouhlasím. Zázraky se dějí. Každého to nepotká, nepozná to. Jen na ně člověk nesmí čekat.
SOUČASNOST si člověk, především VYTVÁŘÍ SÁM!!!
A to i bez ohledu na minulost. S tou se musí vyrovnat, pojmenovat. Odpustit (sobě i jiným) a pracovat s ní, ve svůj prospěch.
Poznáno, odzkoušeno na základě letitých zkušeností, poznání, poznávání, změn myšlení – na vlastní kůži. 😉

Další názory:
„Iluze, o které jsi jistě již hodně slyšel/a ve skutečnosti neexistuje.“
„Iluzí je to, že se zdá, že tu je něco a Skutečnost.
V pravdě a reálně tu je však pouze tato Skutečnost.“
„Skutečnost je nepopsatelná a iluze je neskutečná.“

elkon

Jiná odpověď

Zabýváš se nesmysly, takto často vznikají některé psychické poruchy. Žij realitou, ne nějakými hloupostmi, které nabízí imaginární svět.

Kelt

Jiná odpověď

Základem je poznat sám sebe. Americký prezident JF Kennedy řekl. Neptejte se, co může tato země udělat pro vás? Ptejte se, co sami můžete udělat pro tuto zem. On to řekl před více než 60 lety o USA, ale je to aktuální stále.

Filip84

Jiná odpověď

Aneb Jak popsat 3/4 Letteru absolutně o hovně.

Jak? Nežít v domněnkách, vystoupit z módu oběti, nehledat kompulsi na obsessi, ale postavit se obsessi čelem a poslat jí, z gruntu, do prdele, přijmout odpovědnost za svůj život.

Až tak prosté to je! 👌😂😂😂

Savier

Modlitba

paul1

Jiná odpověď

Iluze je mylný smyslový vjem. Tím je řečeno vše a je tedy třeba se věnovat realitě.

Zdroj: https://www.bin­g.com/search?pglt=169&­q=co+je+iluze%3F&cvid=5­c6efff9dc954f7b9­1fe116601057003&aq­s=edge..69i57j0j69i­60.6961j0j1&FOR­M=ANNTA1&PC=U531

zjentek

Kelte, já se zeptal a dokonce jsem si i odpověděl:

„NEBER SI Z TÝ ZEMĚ NIC NAVÍC, TUPOUNE, OBZVLÁŠTĚ PAK ZA ÚČELEM DALŠÍHO PRODEJE!“

Až tak jednoduchý já jsem. 👌🤨🤨🤨

zjentek

Rád bych ti přeložil do člověčiny radu experta pod nickem Filip:

„Staň se tupým sráčem ničícím planetu.“

Až tak (ducha)prosté to jeho doporučení je. 👍

Ametyst

Paul1: Iluze se může vytvořit i na základě cílené manipulace. Proto by se lidé opravdu rádi věnovali realitě, jenomže jsou směrováni úplně jinam.:-)

zjentek

Ano ano Ametystík, pravda, já takto prožil dětství s rodiči, zejména pak s matkou.

paul1

Ametyst: To je pravda. Nakonec jsme v tom všichni v minulosti žili.