BeruškaSedm.

Jak ulevit svědivým bodancům od komára?

Nejlepší odpověď
anonym

Jestliže nemáš nějaké antihistaminikum mast, potři si kůži Alpou. Pokud ani tu nemáš, pak libovolným alkoholem (kvůli desinfekci).
Pro potlačení svědění si ranky pomaž třeba cibulovou šťávou.
😉
A propříště si kup Alpu, do lahvičky nahaž cca 30 ks hřebíčku, nech vyluhovat – a používej jako repelent.

Další odpovědi
marci1

Chladit, popř. namazat Fenistilem na zmírnění svědění. 🙂

dědapetr

Kapku citronové šťávy nebo obyčejného octa, které kromě toho, že zmírňují svědění a otoky, navíc působí i jako dezinfekce,zubní pasta s mentolem,Tea Tree Oil,Urgodermyl.