Jak udělat velkou hromadu?

Odpovědi
standa

Jak se říká „Tak to je opravdu dobrá otázka“.

Odpoveď hledej například na porcelánu těsně před tím, než spláchneš 🙂

satan

Nashromazdit na sebe nekolik mensich hromadek.

petka

Jestli chapu vyznam velke hromady, tak odpoved zni: vypit projimadlo! ;) Jinak vseobecne velka hromada vznika,jak uz nekdo zminil, z tech mensich hromadek!

honza19hk

UĚLEJ SI VYSOKOU NÁJEZDOVOU RAMPU PRO BAGR A NABER SI HMOTU VYJEĎ NAHORU A VYKLOP TO POD RAMPU ,ČÍM VYŠŠÍ BUDE KONEC RAMPY TÍM VYŠŠÍ BUDE POTOM HROMAD(TEDA JESTLI BUDEŠ MÍT DOST MATROŠE)ČÍM VYŠŠÍ VÝŠKA RAMPY TÍM MUSÍ BÝT DELŠÍ JINAK TAM NEVYJEDEŠ!

Zdroj: PRAXE