Fantom Nasty

Jak udělat nádivku?

můžou se do ní přidat párky?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já nádivku miluju, včera jsem vyzkoušela i zjednodušenou variantu do mikrovlnky.
V zásadě asi takto – kolik rohlíků ( sklenic strouhanky ), tolik vajec ( žloutky + sníh ), tolik lžic másla. Pak ještě mléko a sůl a třeba zelenou petrželku, uzené maso, kuřecí maso + játra, jiná uzenina ( i ten párek ), můžou se přidat mandle, záleží na fantazii. Do velikonoční nádivky – hlavičky – patří i spařené a rozsekané kopřivy, případně další bylinky a nejlépe uzený bůček. Tam je to bez másla, ale pokud by byly jen párky, tak je máslo nutné 🙂

Další odpovědi
hanulka11

no jedině oloupat /místo salámu nebo uzeného / asi to můžeš v nouzi použít

odpomass

Zřejmě jo, ale tím jí leda zkazíš…