muhamed

jak udelat diru na vetrani do 2cm dreva

Delam terarium pro agamu, ale nevim jak mam udelat diry ve drevene stene stene.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

existují vykružovací vrtáky, můžeš použít 10 mm vrták a pak vypilovat kulatým nebo půlkruhovým pilníkem.

honza19hk

co třeba fréza?? nebo „drátová pilka“ popř vyvrtat co největším vrtákem třeba 40mm a pak vypilovat rašplí.

briketka10

mě dělali díru ve dveřích pro kočku el.pilkou a pak dobrousili tím vrtákem pak přidělali dvířka na dva hřebíky ☺