pn65

Jak uchovat rybu na dva dny u rybníka na chytačce, když jsem na kole?

Mám v plánu na Nové Mlýny na kole, ale nemám zatím vyřešené uskladnění ulovené ryby po dobu chytačky.
Žádná veřejná el. síť.

Máte někdo zkušenosti.

Odpovědi
Drap

Ano eni problém. Necháš ji živou a dáš do vezírku.

Kepler

Sám zkušenosti nemám, ale známý používal zatahovací síť, kterou upevnil do hlubší vody. Rybí maso se rychle kazí a tak je lepší, když ryba zůstane živá. Něco taky hned vykuchal, naporcoval a vyudil jen tak na roštu nad ohýnkem – to ale většinou zblajznul dřív, než dojel zpátky domů. Jinak na pár hodin může posloužit něco takového: https://www.de­cathlon.cz/tas­ka-na-uchovani-ryb-obal-id_8055535.html