Complex

Jak třídíte odpad, když je některá bandaska již plná?

Jdete štreku k jinačí v jiném okrsku a třeba zjistíte, že je taky plná? Čert, aby do toho kopl!

Nejlepší odpověď
Kepler

Bandaska? Hodím to do kontejneru se směsným odpadem. Stejně ten tříděný odpad často končí jako netříděný.

Další odpovědi
cochee

Jestli tomu dobře rozumím, tou „bandaskou“ myslíš popelnici?

omg…

Vím, kdy se u nás tříděné kontejnery vyvážejí, tak si to odnesení vytříděného smetí nechám na správný den. Je to tříděný odpad, takže mi to doma nebude smrdět jako netříděný odpad komunální. Takové sklo třeba vynáším raz za půl roku, nemám tolik odpadu, aby mě mrzel plný kontejner.

ivzez

Kdyby se u nás na tříděný odpad používaly bandasky, obrátila
bych se na místní úřad, aby s tím něco udělal, protože do bandasek
( https://static2­.flercdn.net/pro­ducts/dd2/f/11/­54/08855411_ly­galuxdzkefew.jpg ) se skoro nic nevejde.