dust8

Jak to, že ve filmech mají piva, které se dají otevřít rukou a rychle, ale nic takového u piva v ČR není?

To je nějaký speciální uzávěr? Má nějaké nevýhody, že to v ČR není?

Odpovědi
zjentek

To se taky brzy změní. Jsme „světoví“ a jdeme s dobou. Největším zádrhelem teď bude nejspíše nákup linek na ty třetinky se závitem. Navíc – Čech a TŘETINKA??? No TVL… Ale Je to jen dohad. Taky by to chtělo omezit licence na prodej chlastu. K tomu taky dojde a dobrej byznys pak bude vlastní liquore store.

Nemáme co ztratit. Dobré pivo v dobrých lahvích už nám beztak vzali a stejně jsme zůstali sto let za opicema i v tomto odvětví. Podívej třeba do zdravotnictví črdele na přístroje. Tam najdeš prostor k dalším otázkám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.