Jak to, že u této bezplatné linky je potřeba mít kredit?

https://sites­.google.com/si­te/filipjurci­cek/bezplatne-hovory-cesky

Odpovědi
JájsemRaibek

Pokud jsem dobře pochopil, tak vlastně prozvoníš číslo, které ti pak zavolá zpět.
Jak bys bez kreditu prozvonil číslo? Asi nijak.
Cituji: „Zavolejte na číslo 277 278 110 a vyčkejte, než automat telefon odmítne. Obvykle to dvakrát zazvoní a pak se ozve obsazovací tón.“

Arne1

ASi proto, že podle číslovacího plánu to není bezplatná linka – není to „800“