TechLili

Jak to, že se IQ jedinců zvyšuje, pokud je relativní vůči zbytku populace?

Odpovědi
aliendrone

To je poněkud SMĚLÉ tvrzení, připomíná mi bolševické Televizní noviny. Také byly plné úspěchů socialistického hospodářství, ovšem dobrá nálada ti vydržela jen do chvíle, než sis chtěla koupit např. hajzlpapír! ;) :D :D

Pepa25

aliendrone: nejde o nesmysl, viz Flynnovův efekt.
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Flynn_effect

aliendrone

Pepa25>>> Může být. Z mého subjektivního úhlu pohledu to ale vypadá „trochu jinak“, dokonce bych si dovolit tvrdit, že NAOPAK. ;) :D :D

TechLili

Děkuji