Elssir

Jak to napravit? Velice důleit

Zdravim.
Holka, kterou miluji mi napsala, ze mne take miluje. Ale je velice placha a boji se vztahu.
A ja blbec jsem na ni byl moc hrr. Porad jsem ji daval najevo, jak moc ji miluji. A ona se vydesila a poprosila mne, jestli nemuzeme byt dal jen pratele.
Poradte mi prosim, co mam delat. Ja vim, ze mne miluje, ale je vydesena.
Jak mam postupovat, abych ji ziskal zpet?

Ps: omlouvam se. Je to psane na mobilu.

Nejlepší odpověď
zjentek

nenapravuj nic. To ona musí vše napravit. Existují manipulace, které když pochopíš, tak získáš zpět svůj vlastní život.