Mrixy

Jak to bylo za komunistů se Star Trekem? (seriál)

Byl zde přístupný, nebo cenzura?

Odpovědi
autacek

Byl zde přístupný, pokud jsi byl schopen přijímat západní zahraniční televizní vysílání.

A nebylo to v tomto případě ani tak kvůli cenzuře, ale finančním možnostem, říká se tomu tržní hospodářství a vysílací práva. Valuty ani devizy se za takové zbytné věci musely utrácet jen velmi s úvahou, nehledě na to, jestli takový obsah byl vůbec v souladu s duchem socialistického člověka.

Pepa25

Všechny filmy i seriály ze série Star Trek byly u nás vysílány až po r. 1989.
První byl nadabovaný až film Star Trek VI: Neobjevená země – viz odkaz.

Původní seriál z konce 60. let měl podle Wikipedie českou premiéru až v r. 2002 …

Zdroj: http://subspa­ce.cz/dabingy-star-treku/