zjentek

Jak tipujete, že dopadnou letošní Vánoce?

Nejlepší odpověď
anonym

Budou suché, slunečné, ale zmrzlé

Pravá zima příjde nejspíš asi až v lednu. Teď nás leda potrápí mráz. Něco mále však možná nasněží. Uvidíme. Meterologové na podzim hlásili, že letos nic nenapadne a stejně napadlo, takže tohle ví asi jen pan Bůh.

Další odpovědi
luckykubrt

Nebudou

Protože by jsme tím pobuřovali muslimy tak je raději vlády zakážou. :P

Kepler

Budou na sněhu

Podle ČHMÚ teploty asi budou těsně pod bodem mrazu, ale těžko říct, jestli sem vlítnou nějaké ty sněhové fronty. Protože poslední roky sníh moc nebyl, pro letošek budu optimistou.

Front

Budou na blátě

Je mi to jedno, ale předpovědi počasí se u nás věřit nedá.

Lamalam

Budou na sněhu

U nás na horách už trocha sněhu je. Do Vánoc zřejmě vydrží.

lukas1912

Budou na sněhu

moje odpovet zni tato
50%-Budou na sněhu
50%-Budou na blátě
20%-Budou suché, slunečné, ale zmrzlé
0ˇ%-Nebudou

na tento rok to vipada dobře doufam https://www.no­vinky.cz/vano­ce/423477-letos-by-to-mohlo-klapnout-vanoce-by-mely-byt-bile-a-mrazive.html

dudu

Budou na sněhu

Podle posledních prognóz „rosniček“ by mohly po létech být zase bílé…

ivzez

Budou na sněhu

Emefej

Budou na blátě

Kepler

Zatím nemůžeme mluvit o předpovědi meteorologů. Na tak dlouhé období se uvádí jen statistické údaje pro dané období z minulých let. Či-li jde jen o pravděpodobnost vývoje počasí, které se týká jen teplot, nikoliv cirkulace vzdušných mas a srážek. Dočkat se tak můžeme všeho.

luckykubrt

Odkaz zde: http://zahranic­ni.eurozpravy­.cz/eu/176793-betlem-by-mohl-urazit-muslimy-nebudeme-ho-stavet-oznamil-knez-vyvolal-poradny-poprask/