autacek

Jak těžké by asi bylo propašovat do Číny letadlem Covida devatenácku?

Probíhá vůbec nějaká taková detekce při odbavovací bezpečnostní kontrole?

Nejlepší odpověď
Edison

Můžeš to zkusit. Myslím ale, že je nade vší pochybnost prokázáno, že covida (nebo i jinou vhodnou chorobu) dostaneš všude, kam dostaneš člověka.

1. Je to dost hloupá otázka, 2. jsi s těmahle apokaliptickejma nesmyslama už dost trapnej a votravnej.

Další odpovědi
Ametyst

As jako propašovat dzihadisty přes otevřené hranice.

ajatcek

Docela se těším, co budeš příští týden vypovídat :)

Reezo

Zboží ( u nás ) neprochází žádnou takovou kontrolou. Nikoho nezajímá, jestli zboží není kontaminované Covidem, což může přispívat k šíření nákazy.

Co se týká bezpečnostní kontroly pro cestující, tak si nejsem na 100% jistý, co skutečně provádějí a co ne. Každopádně domnívám se, že minimálně měří teplotu cestujícím. Také zálleží, jestli vykazují nějaké příznáky nákazy.

Arne1

Bez problémů. Tos nečetl že se do Číny vracejí číňánci a někteří jsou pozitivní ?

Edison

Asi neviděl film 12 opic… 😁

Edison

Reezo, nevyvolávej PANIKU!!! Máš pravdu, že to nikoho nezajímá. Proč by se měly vyknakládat prostředky na nesmysly? 1. Zboží je od zabalení po vybalení tak dlouho na cestě, že takovej SARS-CoV-2 nepřežije Je mnohem pravděpodobnější, že ho chytíš z desinfikovanýho madla v busu!! 2. Cestování je prakticky na NULE!!