kurec

Jak stát pozná takového ekonomického emigranta?

Nejlepší odpověď
Kepler

To je úplně jednoduché. Nesnaží se dostat do okolních zemí, kde by se taky mohl uživit, ale rovnou cílí na Německo či Velkou Británii. Imigračním úřadům pak tvrdí, jaký je chudák, jak je pronásledován a jaký má strach o život.

Další odpovědi
Mr. Marek

Azylovým řízením, nastaveným mechanismem a pravidly k tomu určené.

Pepa25

Proč by ho měl poznávat? Je potřeba jen vyhodnotit žadatele o azyl, jestli má na azyl nárok. U ostatních imigrantů je jedno, jestli se někam chtějí přistěhovat za prací, studiem, ženskými nabo protože tam mají strýčka z maminčiny strany: prostě musí splnit podmínky pro vstup, případně pobyt.

JežíšKristus

Tak snad každý emigrant má i ekonomické zájmy. Pokud by neměl, pak by to byl slušně řečeno hlupák.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.