Avatar uživatele
anonym

Jak stahovat z Rapidshare?

Dobrý den, neumím anglicky a na novém Rapidsharu jsem zmatená. Vidím nějaké speedmetery, kliknu na Free, což chápu, ale stejně se nic neděje. Napíše mi to nějaké věty a nabídku Premium.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? taku1 před 4497 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
taku1

No kliknout na FREE a nějaký čas si musíte počkat. Musí se zobrazit počítadlo, kolik sekund ještě zbývá. Aha, možná chápu, že se vám ukazuje upozornění, že z vaší IP adresy už někdo stahuje. Nemůžete stahovat několik souborů naráz, když nemáte prémiový účet. Možná je to taky v tom, že máte sdílenou IP adresu s dalšími uživateli nebo u vás doma stahuje ještě někdo jiný. To si potom fakt budete muset počkat nebo Rapid zaplatit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jivinho

U FREE je problem ten, ze se necha stahovat jenom omezenou rychlosti a z 1 IP pouze 1 clovek. To je problem pokud mate sdilenou IP.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Přesně tak jak píší kolegové... Free = zadarmo, za Premium účet se už platí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TheFreezer

Váš problém je sdílenou IP,zkuste stahovat v noci,to by mohlo být volno..a nebo premium,stoji kolem 200 měsíčně,např na www.predplacenky.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pokud se objeví červená věta, znamená to, že ještě neuplynula doba pro začátek dalšího stahování. napíše to něco ve smyslu, že to máte zkusit za xy minut znova. Pak by to po znovunačtení stránky a uplynutí oné doby mělo začít odpočítávat po sekundách.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek