Avatar uživatele
anonym

Jak stahovat filmy a hudbu z Rapidshare?

Na Rapidshare se dá prý sehnat vše, jen já tam nemůžu najít nic. Jak se tam hledá? Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5443 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andreas

Asi nejjednodussi je se zaregistrovat na nejakem foru, zamerenem na stahovani apod. U nas jsou nejznamnejsi www.warforum.cz a www.warcenter.cz. Po registraci nabizi celou radu sekci jak pro hudbu, tak pro filmy. Nejcasteji tam jsou umistovany odkazy prave na rapidshare, dale ale take na uloz.to, iskladka, leteckaposta a celou radu dalsich poskytovatelu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
frankie

Přímo na Rapidshare žádný vyhledávač není. Vznikly ale webové služby s katalogem, nejznámější je Rapidlibrary.com. Bohužel tento vyhledávač neobsahuje hesla k chráněným souborům, takže se může stát, že si stáhne stovky megabajtů velký rar, který je k ničemu. Proto osobně ale raději vyhledávám „oklikou“ přes Google. Sama si zkuste do Googlu zadat název toho, co hledáte, a napište před to nebo za to slovíčko Rapidshare, dostanete se tak na stránky, které obsahují odkazy na uložené soubory na Rapidshare. Linky bývají někdy nefunkční, takže hledat a hledat v dalších výsledcích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jivinho

warez forum najdete odkazy na rapida. Rapida muzete mit FREE nebo premium. Free- muze stahovat pouze 1 PC z 1 IP – problem pokud máte sdílenou IP, pomalejší. Premium- Rychlé bez omezení (kromě podmínek) ale platí se.

0 Nominace Nahlásit