Džanička

Kde stahujete filmy a hudbu..

Nejlepší odpověď
balca

Drape: neodpověděl jste na otázku,kde stahujete hudbu,jen se zde snažíte vnutit svůj názor…takže pokud nevíte,tak se nezapojujte…

Hudbu příliš nestahuji,většinou si písničky pouštím na youtube,když si danou píseň stáhnout většinou používám www.ulozto.cz, pokud si chci stáhnout album tak většinou http://tracker­.cztorrent.net/… na trackeru si povětšinou stahuji i filmy,protože zde stáhnu film v 1080 za 10 min. a to je paráda…Hudbu a filmy si nikdy nekupuji,přece nepůjdu do stánku :D a na iTunes taky ne,nemám kartu atd…ale za nedlouho má vzniknout služba Megabox,který má být revoluční právě na nákup hudby. Zatím

Další odpovědi
Drap

Nestahuji, nemám takové potřeby.

kukulicka

Na uloz to.

anonym

Filmy a hudbu si kupuji. Stahuji pouze hry a videa.
Doplňuji:
A ještě si stahuji obrázky a animace. Stahuji zadarmo, ale také si je kupuji za kredit. Chodím hlavně na waptrick.com a sefan.ru.

quentos

filmy nestahuju, hudbu na www.zvukoff.ru , případně www.mp3ky.net

Seji

torrentz.eu :) jinak hellshare.cz uloz.to :)

Tomas15

Tohle http://www.mp3sta­huj.cz/mp3_ke_s­tazeni_zdarma

Natty*

Uložto.cz podle mě nejlepší!!:D

nnln

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.he­llspy.cz/?d=57e368 Je tam víc filmů / seriálů než například na ulož.to a za 1 SMS máte vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.

anonym

Někdy si nějakou píseň i stáhnu, ale spíše pouze pokud se mi zrovna ta jedna líbí. Od oblíbených interpretů si raději koupím CD.