nyjono

Jak spojit nápojové plechovky do pyramidy bez použití lepidla?

Známí mají v plánu postavit z prázdných nápojových plechovek velkou pyramidu.
Protože by ale bylo potžřeba velké množství lepidla, pomalu od plánu upouštějí.
Je nějaký jiný způsob, čím plechovky zafixovat?
Díky za rady.

Odpovědi
Kepler

Asi by to chtělo mít ty plechovky plné. Gravitace drží egyptské pyramidy už asi 4 tisíce let a bez lepidla. No a velmi rovnou podložku. Teda, taková akce s nějakým tím pivem v plechovkách by mohla být velice zajímavá 🙂

iceT

Nejúžasnější vynález na světě – tavná pistole, myslím, že horní a spodní části plechovky by to udržet mohlo a nebo třeba pěnová oboustranná lepící páska…ale je to jen nápad.

nyjono

iceT, děkuju. Tavná pistole se přehřívala.

nyjono

Keplere, dík, ale to neprojde. Byly by to tííce uložené v plechovkách.
A tuto zbytečnost si představit neumím.
A … jde o nealko nápoje 😁