dust8

Jak složité je sehnat o cca 10 let mladší partnerku?

Nejlepší odpověď
Kepler

Není to složité, ale nesmíš vypadat jako Homer. Kámošovi padesátníkovi při návštěvě u mně kategoricky nařídím, ať si vypne tydlifon, protože to má rozehrané na mnoha frontách a furt mu některá volá nebo SMSkuje. Dokonce ani není žádný krasavec nebo prachatý, je fyzicky vymakaný, šlachovitý typ. Samé dvacítky. Takový ten mužný, drsný – má prdel ošlehanou větry.

Další odpovědi
Alesh

Tak záleží kolik je tomu chlapovi. Pokud mu je okolo 20 let, tak to bude vcelku problém, teda především právní a morální. 🙂
Jinak cca od 30 let v tom nevidím žádný velký problém, přeci jen ten rozdíl není až takový. Fungují vztahy i s většími věkovými rozdíly a nemusí to být o tom, že ten chlap je prachatej… třeba má jen velké… charisma. 😉

marci1

Sehnat, jako nedostatkové zboží? Sehnat se dá téměř cokoliv. 🙂
Teď mě napadla synonyma slova sehnat: splašit, schrastit. Takže, klidně si ji splaš nebo schrasti/schrasť. 🙂

aliendrone

No to záleží na úmyslu, co od toho očekáváš. Tudíž odpověď může být – je to jednodušší, než obout boty NEBO je to téměř nemožné a to i BEZ jakéhokoliv věkového omezení. ;) :D :D

Zvidatel

Stačí prachy kamaráde. To si seženeš i o 40 let mladší partnerku.
Pokud je ti třicet, tak se tvoje budoucí nevěsta ještě ani nenarodila.
Když dáme peníze stranou a vezmeme to z pohledu normálního partnerství, tak si nemyslím, že 10 let je nějaký velký rozdíl. Častokrát se vyskytují i ti, kteří mezi sebou mají věkový rozdíl 20 let a to ani jeden z nich není moc prachatý. Když jim to takhle vyhovuje.

Myslím, že optížné je to jako u každého jiného partnerství, protože těch 10 let fakt není moc, vždyť to je hodně běžné.
Jak se říká, věk je jen číslo (a cela je jen místnost). ;)

mosoj

Nyní se ti věkový rozdíl bude zdát nepodstatný. Vše se změní až zestárnete. Ve stáří je veliký rozdíl i dvou let.

Drap

Snadno. Lépe je ale z ryze praktických důvodů hledat partnerku ne o deset, ale o dvacet až třicet let mladší.

cochee

To nevím, za to ti můžu říct, jak je snadné sehnat o cca 20 let mladší partnerku. I když nechceš. Stačí nic nedělat, ona si tě najde sama. Je to ovšem generátor náhodných čísel, taky se nemusíš dočkat…

Kelt

No za pár let se budeš ptát, jak tu mladší partnerku odehnat. Je to relativní s tím časem.

zjentek

Easy dude, it's easy…