zjentek

Jak si vysvětlit fakt, že Rusko hodlá v amerických volbách znovu bojovat za Trumpa?

Dá se to vysvětlovat tak, že Trump stahuje USA ke dnu? Něco na principu, když dva (duchaprostý Trump a Amerika) se perou, tak třetí (Putin) se směje? Protože rusáci a amíci jinak nikdy nebyli, nejsou a nejspíše nebudou kámoši, což se dá pochopit. Bo kdo navykne na vodku, tomu whisky dráždí žaludek. A kdyby Trump táhl s USA za jeden provaz, proč by pak Rusi jeho volbou posilovali vlastního nepřítele? Naštěstí politice vůbec nerozumím, děkuju. (;

Nejlepší odpověď
anonym

Protože Trump je sice rozmazlené děcko ale také velmi jednoduchý soupeř s naprosto minimální prozíravostí který na vše reaguje impulzivně a bez rozmyslu, takový soupeř je pro Rusko jistě snesitelnější a snáze ovládnutelný než někdo s IQ vyšším houpacího koně s nastřelenou blonďatou hřívou.

Rusové mnohem snáz objevují slabiny primitivních individují jakým je Trump. Ten člověk má jistě bezpočet osobních tajemství, které by nechtěl, aby vyšly na povrch (ať už jde o všemožné obchodní podvody, všemožné perverze, na kterých by si bulvár smlsnul), je snadné pak strategicky tahat za nitky takového dutohlava. Rusko zřejmě už podobných informací nastřádalo dostatek a je připraveno s Trumpem vyjednávat o budoucím směrování Rusko-Amerických vztahů na nové úrovni, ostatně Trump sám si rád přičte politické bodíky za normalizaci Rusko-Amerických vztahů zvlášť když ho při tom Putin poplácá po zádech a pošimrá pod bradičkou 🙂

Další odpovědi
Kepler

Co tě nemá! Vždyť Rusové se do záležitostí cizích zemí zásadně nepletou a respektují suverenitu všech států! Krym anektovali jenom proto, aby tam ochránili nebohé ruské etnikum. Do Sýrie se taky necpou – oni tam museli, aby tam ochránili své vojenské základny! 🙂

Ametyst

Kde jsi tuhle informaci sebral? Jedna paní povídala, a nejmenovala se Hillary? 🙂

Ametyst

Keplere, Rusové byli požádáni o pomoc v Sýrii. Jsou tam legálně. Kdyby nikdo jiný, oni tam mají na rozdíl od jiných samozvaných, co pohledávat.