Avatar uživatele
panenka

Jak si vyměnit plášt a duši na kole

Dobrý den potřebovala bych poradit Jak si vyměnit plášt a duši na kole prosím o přesný postup nebo i odkaz jak na to děkuji.
Doplňuji:
Myslím kropítko na jízdním kole manžela mám ted pracovně pryč a chtěla bych si to zkusit sama udělat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda, 1popelka1 před 5043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

panenko,jako na jízdním kole,nebo na kole od auta???

No já jsem totiž chtěla napsat postup na kolo u auta 😁,pak mě napadlo,že to nebude to pravé ořechové.
Tak to kolo prostě z toho kola sundejte,pak z toho vyndejte duši a sundejte plášť,nandejte nový plášť a vložte duši,bacha ať se Vám to nepřekroutí. No a pak na foukněte,.....hele takhle po netu fakt nevím,jak poradit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Mě se nechtělo zjišťovat, jak na to, doufala jsem, že se na opravu vrhne muž… a čekám už 5 let 🙂 My co si neuděláme samy, nemáme… Rada-nerada: řekněte manželovi, ten by to měl umět i bez návodu, je přece mužskej, ne:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jízdní kolo: píchlé demontovat(zadní je horší – řetěz,přehazo­vačka),vyjmout duši,nafouknout,pod vodou zjistit, kde je díra,vodu otřít, označit,místo TROCHU zdrsnit,odmas­tit,nalepit flastr(třeba ze staré duše),přitisknou­t(svěrák je ideální),uvést do pův. stavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

http://www.wild-cat.cz/clanek/19-zakladni-servis-kola-dil-1-oprava-pichle-duse-a-vymena-plastu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Jen doplnění docela podstatné!
Při sundavání pláště být velmi opatrný s nástroji a neskřípnout (tím pádem neproděravět) duši pod pláštěm o ráfek.
Běžná závada u mých „cyklo-klientů“ – amatérským přístupem nadělají víc škody, než užitku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek