ad3l

Jak si vydělat peníze ve 14letech?

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat na pár rad jak si vydělat peníze ve 14letech. Po základní škole bych chtěla začít studovat v Jížní Koreji ale první si musím udělat kurzy Korejštiny, historie Koreji, zvyky atd. Tato škola se také nachází v Koreji bohužel stojí dost peněz.
Jsem dohodntá s rodiči že mi školu zaplatí ale já musím také přispět. Budou mi odvádět polovinu kapesného na školu ale ani z toho nebude moc peněz, proto bych potřebovala poradit jak se dájí vydělat peníze už ve 14.
Předem děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
Drap

Legálně nelze. Vyjímku má pouze umělecká činnost

Další odpovědi
VaclavZeman

Koreanistiku můžeš studovat i na fildě na UK. Sám jsem tam studoval učitelství němčiny a češtiny, ale celkově o vše na FF UK je veliký zájem, studenti totiž neradi počítají… Jinak můžeš doučovat, záleží na tom, co Ti jde. Ideálně matematika, fyzika a chemie, to najdeš studenty určitě. Ale pokud to ne, tak se najde určitě zájem i o doučování češtiny a jazyků na přijímací zkoušky. Důležité je se nepřeceňovat a učit opravdu jen mladší. My Tě ale neznáme. Děkuju.

df

Koupit za 1 Kč a prodat bratru aspoň za 1.30 Kč, ideálně za 2 Kč