Pavel950710

Jak si v této době přivydělat?

Zdravím, nemáte nějaké nápady, jak si v této době přivydělat? Samozřejmě jsem posílal i životopisy na práce, brigády, ale za současného stavu jsou možnosti omezené. Taky vyplňuji placené dotazníky na internetu. Nenapadá vás ještě něco, co by mě třeba nenapadlo? Děkuji

Nejlepší odpověď
PepasAvalonu

Investování, fotobanky, psaní, P2P půjčky a crowdfunding, mikroslužby, správce e-shopu/webu/soc. sítě, zákaznická podpora na webu, příležitostné nebo drobné podnikání (vlastní e-shop, výroba, služby), obchodování (třeba přes nějaký světový internetový obchod), zpeněžní toho, co umíš nebo znáš (poradenství, doučování, kurzy/web, účetnictví, programování, tvorba webů, překládání,..), pořiď si nějakou věc, která ti bude vydělvat, třeba nějaké samoobslužné, autamatické zařízení (prodejní automaty a podobně), pokud máš čas, můžeš se naučit tvořip aplikace, weby/design, hry a podobně, nebo si na to někoho najmout, udělat doboru (užitečnou) aplikaci/software a celou ji prodat – nebo prodávat (poskytovat).
Sleduj placené reklamy, plaené recenze, propaguj nějakým způsobem nějakou společnost (spolupracuj s ní) – nejejdnodušší reklama na domě/plotě/autě, vytvoř nebo se zapoj do MLM, půjčuj nějaké věci, co máš a nevyužíváš – nebo jen občas (lyže, kolo, auto, nějaké vybavení a nářadí), pronajmi část domu/bytu, pokud máš místo. Využívej sdílenou ekonomiku.
Projdi osobní věci a prodej věci, které nevyužíváš (klidně i oblečení, drobnosti atd) – přes bazary, internetové obchody, příslušné obchody (secondhand, antikvariat,..) nebo uspořádej garážový výprodej, pokud můžeš (myslím, že to současná situace neomezuje).
Rozvor letáků – pošta nebo konkrténí firma/obchod, mikropráce (např. Alza). Manuální práce v nějaké firmě přes víkendy/na noční (dřevo, sklady – přenášení, ..), pokud máš řidičák nějaký rozvor pro firmy – nejtypičtější pizza, dopravní společnost, květinářství, řidič dodávky – práce pro dodavatele/zá­sobitele… Práce u někoho, úklid, hlídání dětí, zahrada, placené drobné práce kolem domu, opravy,…
Samotné investování je obří. Vyber si do čeho, kolik, jak, přes co,..

Další odpovědi
zjentek

Jestli máte starý dům a tam různě po šupletech a kredencích hromady přebytečností ještě po praprapředcích, anebo máte v domácnosti min. jednu ženu, což znamená, že nejméně sto přebytečností v každé jedné místnosti máte, tak na Aukru se na tom dá celkem solidně vydělat, i když to nebude bez práce. Bude ale třeba probrat vše, i tan poslední hrneček zasunutý v nejzazším koutě regálu ve špajzu.

Taky se člověku velmi uleví, pokud tedy nahlížíme na drobnosti okolo sebe jako na jantry a uklidíme si – uděláme si v nich pořádek. Takže vlastně takovýmto způsobem vyděláme dvakrát. Venkoncem třikrát, protože někoho daslšího ještě navíc potěšíme. (;

Drap

Nejlépe to zkusit nějakou prací. Co umíš, aby tě to uživilo?

hapiky

Jak, na to se špatně odpovídá (chytře, prozíravě, usilovně apod.).
V jakém oboru, to je už složitější. Lehká odpověď je Bitcoin.

nyjono

Přijde na to.
Co umíš, co hledáš, kolik Kč chceš a co s nima plánuješ., …
My třeba fungujeme on-line, takže celkem v poho.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pavel950710

Děkuji všem za odpovědi. Uvědomuju si, že je to nepříliš konkrétní otázka, ale kdybych uměl třeba programovat, samozřejmě bych zkoušel nějaké související projekty. Šlo spíše o obecné věci, které může dělat teoreticky každý. A taky děkuji PepasAvalonu, že si dal tu práci tolik toho vypsat :)

PepasAvalonu

Ále. :) nemáš zač.

Nassin

Drape, obdivuji tvé odpovědi. Jsi profík na tomto webu!

Drap

Na nejasnou otázku se nedá jasně odpovědět. Každý umíme něco jiného, každý žijeme v jiné lokalitě a každý máme jiné možnosti. Tyto věci nelze zeovšeobecňovat.

PepasAvalonu

To asi proto, že si jedinou možnost pří/výdělku spojuješ pouze s prací ve firmě jako zaměstnanec. Navíc takové přívýdělky ve firmách kolikrát ani nevyžadují nějaké extra schopnosti/zna­losti.