Postmaster

Jak si představujete novou víru v zázraky?

Na počátku vzniku; pohádek, sekt, hnutí, organizací, náboženství, politiky, reklamy, školství, umění atd. je vždy idealismus, protože žijeme ve světě, který není pro nás ideální díky vesmírným a přírodním pravidlům, často je slyšet subjektivní názor že každý člověk je originál, a tak má i svoji originální víru v zázraky a hlásí k takové oficiální víře v zázraky která je blízká jeho víře v zázraky.

Odpovědi
hapiky

Jiná odpověď

Zázrak by byl, kdyby přestal existovat „hlouposismus“.
Na co by mě byla nová víra v zázraky? Zázraky se děly, dějí a budou dít. Proč na to mít novou představu nevím.
Zázrak přestávají být zázrakem, když se objasní. Jednou se objasní vše, pokud se do té doby sami nezničíme.

Drap

Jiná odpověď

Představovat si nesmysly nemá smysl.

Ametyst

Jiná odpověď

Zdá se mi, že se lidstvo hloupě upíná k technologiím, které se už ale obrátily proti němu a ničí ho.

paul1

Jiná odpověď

Mně napadly zázraky, či divy za socialismu, tak jsem si je našel na internetu:

  1. každý měl práci.
  2. i když měl každý práci, nikdo nic nedělal.
  3. I když nikdo nic nedělal, plán se plnil na sto procent.
  4. I když se plán plnil na sto procent, nikde nic nebylo.
  5. I když nikde nic nebylo, každý měl všecko.
  6. I když měl každý všechno, tak všichni kradli.
  7. I když všichni kradli, nikde nic nechybělo.

Zdroj: https://tades­co.org/sedm-divu-ceske-republiky/

elkon

Jiná odpověď

Nesmysly se zabývá ten, kdo nemá žádný cíl, ani žádné hobby.

zjentek

Jiná odpověď

Po prázdninách někdy zkraje října prý máme očekávat PIRÁTISMUS!

(Jinak vypovídací hodnota otázky v podotázce skvěle detailně osvětlena, chválím (;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Elkon: můžeš někdy, občas, trošičku respektovat fakt, že ne každý vidí svět tvýma očima, a nechat to být, ať se každý vyjádří? Tvůj postoj totiž zavání zákazem práva na omyl.

zjentek

Jo a já se přidávám, bo ve smečce mu dříve dojde, jaký je to cypoň. (;

Ametyst

🙂 Dík.