dust8

Jak si představujete „ideální“ průběh dne?

Nejlepší odpověď
Daidal

„Úspěšný člověk ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví.“

Trochu bych to poupravil na to, že dělá to, co ho naplňuje a v čem vidí smysl (zpravidla ho to, ale baví… koho by totiž nebavilo dělat to, v čem vidí smysl a co mu přináší úspěch a tím i radost. I to štěstí a dělání, co nás baví, je úspěchem samo o sobě. Obzvlášť, když je to navíc prospěšné).
Je to jen taková „symbolika“ nebo jak to nazvat. Člověk může pracovat a aktivně žít i noci (i dobrovolně).

Další odpovědi
zjentek

Ráno vstanout v sedm vypadnout ven vrátit se utahaný a ještě před půlnocí jít spát.

led

Ráno vstanu, udělám vše, co ráno dělá i Pán Král a jdu si lehnout spát. Copak vstávám, abych přes den něco dělala?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.