Jandoles

Jak si něco začít s holkou?

Ahoj, poznal jsem asi před měsícem jednu holku, znám ji přes kamarády, a tak jsme byli jako parta párkrát venku, kde samozřejmě byla i ona. Dost se mi zalíbila a taky jsem šel nedávnou kousek s ní stejnou cestou. Usmívala se a byla v náledě. Rád bych se teda zeptal, jak to vše začít. Ještě jsme si nepsali ani nebyli někde spolu. Jsem nezkušený a rád bych se zeptal, i když vím, že teď docela ukazuji svoji slabost, když místo toho, abych něco dělal, tak to píši na tuhle stránku :D Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Psaní je k ničemu – prostě ji pozvi někam (někam, kde se ´vyznáš´ – pokud jsi sídlištní typ, nezvi ji do lesa) a uvidíš…
Musíš ji zaujmout, pobavit, rozesmát (koneckonců – už jsem to tu někde psal)…
😉
A pokud je hezká, můžeš ji ode mne pozdravovat…
😉

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nebyt-jen-kamarad

lexx

nijak. buď to jde samo nebo nejde vůbec