Klariska

Jak si narovnat vlasy bez žehličky ???

Nejlepší odpověď
Damiana

Kudrnaté nebo hodně vlnité vlasy bez žehličky úplně nenarovnáš. Dříve se to dělalo fénováním přes velký kulatý kartáč, ale účes měl pak zase dost velký objem, což u narovnávání žehličkou není – vlasy jsou splývavější.
Existuje také kadeřnická technika permanentního narovnání vlasů, která vydrží docela dlouho. Více v odkazu.
http://zena.cen­trum.cz/clanek­.phtml?old_ur­l=zena/moda-a-krasa/2011/2/21­/clanky/perma­nentni-narovnani-vlasu-staci-dve-hodinky/

Další odpovědi
Amie

Vodou a následném učesání. Já mám sice rovné, ale když si je umyju a jde spát bez česání a sušení jou pak lehce vlnité – takže asi pořádně umejt a ještě mokré si je pročesat a vysušit.

helcaify1

Někdy mi pomáhá umyté vlasy fénovat a stále u toho česat hřebenem. Vlasy mám potom rovné i bez pomoci žehličky :)

aramah

:))