hermankarel

Jak si můžou být vědci tak jisti, že je mRNA vakcína bezpečná?

Když se vědců zeptáte co koronavir z dlouhodobého hlediska způsobí v lidském organismu, tak vám odpoví, že neví, ale přitom nám tvrdí, že mRNA vakcína je bezpečná (přitom mRNA vakcína obsahuje drobnou část genomu koronaviru). Nezlobte se, ale z té jejich rétoriky jsou potom i dvě vykouřené cigarety bezpečné – přitom celý svět už dávno ví. že z dlouhodobého hlediska to můžou být zrovna ty dvě cigarety, které u vás za několik let spustí rakovinotvorné bujení… Nejsem žádný odmítač očkování, ale proč tvrdí to co nemůžou vědět (tj. jaký vliv bude mít vakcína z dlouhodobého hlediska na lidský organismus)?

Nejlepší odpověď
orwell

Nikdo si nemůže být jistý. Ani vědci, lékaři, politici, ani my. Každý pouze hájí svůj názor. Někteří jsou na tom patrně hmotně zainteresováni a taky se špatně čůrá proti větru. Jen budoucnost ukáže (možná) jak to vlastně bylo.

Další odpovědi
Ametyst

Protože se zde interpretuje jenom jeden správný názor těch vědců, co jsou ve skutečnosti byrokrati v bílých pláštích.

Zdroj: Rozhovor s molekulární bioložkou https://www.y­outube.com/wat­ch?v=X6V5rvmY-QA

Pepa25

Protože proběhlo posouzení bezpečnosti podle standartizované procedury.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Omlouvám se, znehodnotila jsem link komentářem. Zde je odseparovaný link: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=X6V5rvmY-QA