12kolemjdouc

Jak si mam vytvorit zivotni styl, kdyz nevim co bude po zivote?

Zil bych uplne jinak, kdybych vedel ze po smrti nic neni a uplne jinak bych stravil cas, kdybych vedel, ze potom neco nasleduje?

Odpovědi
zjentek

Důležitá je komunikace. A taky nevíme, jestli má komunikace smysl, když je o ničem. A taky nevíme, kdy je o ničem. A to jsme prosím ZATÍM FURT živí! Čili marný boj. Takže si dělej třeba cokoli, co není trestné a chláchol se, že jsi OK. (;

paul1

Asi žít tak, jako kdyby už nic potom nebylo, to znamená, že šance nějaké chyby napravit možná nebudou, tak je lepší je napravit v tomto životě.

elkon

Žádný jiný život není. Je potřeba žít naplno a užívat vše co jde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.