Rokio

Jak šetříte? Co děláte, abyste ušetřili?

Já třeba se skoro vždy sprchuji na místo koupání a používám minimum šampónu, nechodím do závodní jídelny, nepiju alkoholické nápoje, nekouřím cigarety, nechodím moc často na počítač, ale raději preferuji tablet, piji většinou vodu se šťávou místo limonád jako je např. Cola, Mirinda či Sprite a do práce chodím pěšky.

Odpovědi
elkon

Úzkostlivě šetřit nemá smysl. To by člověk ze života nic neměl. Tím nemyslím, že je třeba bezmyšlenkovitě rozhazovat. Každý by měl žít podle toho na co má. Pokud při tom něco ušetří, je to jeho plus.

JežíšKristus

Kupuju kuřecí prsní u řezníka a ne v supermarketu. Jednak kvalita je jinde, jednak v supermarketu to mají předražený.