12kolemjdouc

Jak se zvyraznit?

Byl jsem obeti rasove diskriminace. Ve tride mi nadavali do vzhledu. Byl jsem ze vsech nejhezci, ale kluci mi to neveri a holky jim to nechteji verejne priznat, ptz jsem cizinec pristehovalec. Chci, aby vedeli, ze mi nadavali, ale ja byl hezci. Jsem bisexual, takze dokazu posoudit vzhled muze. Oni ne, ptz jsou to vsichni heterosexualove. Chci to mit odskodnene. Chtel bych se nejak zvyraznit.

Odpovědi
elkon

Jedno pěkné české přísloví říká že „samochvála smrdí“. To přesně to, co na tebe sedí.

autacek

Další zdejší pacoš. 👍

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.