FlAsh_7

Jak se zbavit zlozvyku dělat věci moc rychle?

(Mluvení, chůze, prostě všechno..) prosím o jednoduché a efektivní odpovědi

Odpovědi
Kelt

Kdo tě nutí to dělat něco rychle tě může také přinutit to dělat pomaleji. Všechno záleží na tobě. 100 m můžeš zdolat pod 10 s, ale budeš vyřízený na celý den. Nebo budeš chodit pomalu jako ostatní. Uteče ti něco? Takže uvědom si co děláš, proč a jaké negativní věci ti to přináší. Tak to nahraď novým chováním a řiď se jím.