Jajena

Jak se zbavit vyrážky?

Zdravím,prosím poraďte.Každé ráno s přesnosti téměř na minutu se mi kolem 8 hod.objevi různě na těle vyrážka podobná kopřivce.Byla jsem 10 dnů v nemocnici,dos­távala kapačky,léky proti alergii,udělali mi různé odběry,ale na nic nepřišli.Mic mně nebolí,jen před tím než jsem šla do nemocnice to svědilo.Teď už ne.Jím a piji dietně.

Nejlepší odpověď
Funna

nepřišli na to po 10 dnech v nemocnici a ty si vážně myslíš, že ti tady někdo odborně na dálku odpoví?

Další odpovědi
hanulka11

možná jsi alergická na čas – věř že se to ztratí ,když lékaři nic nenašli