michaela1702

Jak se zbavit pocitu trapnosti?

Je mi 14 a máme noveho telocvikare jsem trochu baculata a nesnasim lidi co se mi smeji (BMI 23.5) citim se pred nim hrozne trapne a nervozne … Jak se můžu pocitu trapnosti a nervozity zbavit?

Odpovědi
Drap

Začít pravidelně cvičit, hodně se hýbat a změnit jídelníček.

marci1

Nauč se žít ve svém těle, měj se ráda, smějící se puberťáky měj na háku. Nemáš proč se cítit trapně a nervózně. Choď vzpřímeně, hlavu zvednutou nahoru. Jsi to Ty, posiluj své ego! 🙂

Slecna 007

Mít se ráda. Tělocvikář s největší pravděpodobností není na čtrnáctky vysazený. Skoro určitě se na tebe nedívá jako na ženu, ale jako na dívku. Pokud myslíš, že máš nadváhu, zkus s tím něco udělat.

orestez

Jak? To je přece nemožné. Jsi sama sebou, ty přijdeš a jsi. Do tělocvičny nepřišla kalkulačka na BMI. Popíchni třeba i slovně kamarádku, spolužačku, kamaráda. Jasně že se někteří smějí. Já jako titítko, tedy kdysi, taky neuměl takový ty nesmysly a ani mě to nezajímá. Podívej, můžeš si z nich udělat prču. Přijď někdy do těláku v triku pro 12 letou a řekni třeba, že ti to koupila ředitelka školy, nebo tak.
Není ti zcela dobře mezi super lidmi ale ten pocit trapnosti se vytváří asi divadlem.
Tak mi žákyně ukaž, jak se cvičí na těchto kruzích. Prdlajz. Pane poloučiteli, kde ty kruhy jsou? Taťka mi zakázal lézt na kruhy před cizími lidmi.
Nechoďte na váhu, nestahujte nesmyslné aplikace na zjištění ideálního partnera a BMI. Protože vývojářům jde o výdělek z reklam. No, ale nakonec co, nebojme se i tom špatným těláku zasmát. Nebo tam nechoď a na dotaz odpověz že učitel je divnej. A máš klid.

aliendrone

Nevím co je na BMI 23,5 špatného. To je NORMÁLNÍ hodnota viz https://ona.id­nes.cz/bmi.as­px
Když vezmu, že bys mohla mít např. při výšce 165cm hmotnost 64kg, což ti tvůj mozeček překládá jako „baculka“,ne-li „šíleně tlustá“ apod. kraviny, tak vem na vědomí, že JINÉ mozečky [a není jich málo!] totéž můžou přeložit jako „SMYSLNÁ, DOBŘE ROSTLÁ“!

Ten pocit je v tvé hlavě proto, že sis ho tam sama vložila (a popravdě je ti odevšad podsouván – proč, to je na JINOU otázku). Zapomeň na vychrtliny z časáků a různých miss! Jako ony JSOU pěkné ksichtíčky, nikoliv však smyslné ženy. Ale protože nejsi chlap, prdlajs tomu rozumíš. Tady se mrkni, jak vypadají POŘÁDNÉ ZDRAVÉ SAMICE!!!

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EpiLRnAr­XYw
Takže jediné co musíš udělat je uvědomit si, že tvé pocity nejsou opodstatněné – a právě tvé BMI to jasně DOKAZUJE!! Ale to bude těžké, s ohledem na to, že ne každý si přizná, že má řádně „vymytý“ mozek. ;) :D :D