SanJay .

Jak se zbavit pocitu méněcennosti ?

Nejlepší odpověď
gecco

Najdi si něco, v čem jsi dobrá/ý – a na to se orientuj…
😉

Další odpovědi
da ny

Posílením sebevědomí a „zdravé“ sebelásky.
Může napomoci:
http://www.lev­neucebnice.cz/p/mi­luj-svuj-zivot/
Osobní přéběh autorky je toho důkazem + možné návody na vyřešení některých onemocnění :).
Doplňuji:
Čti, získáš přehled a znalosti, třeba i v oboru, který tě zajímá (též trochu naší i zahraniční klasiky) :).

postcd

udělat něco užitečného (ideálně pro někoho jiného)

ReHu

Zapracuj na sobě. Čti ty správné knihy, komunikuj se správnými lidmi, ......

Nevíteto?

Zapracovat na sebeúctě. Najít něco, co ti jde, nebo se v něčem zlepšit (dosáhnout něčeho) a obklopovat se lidmi s kterými si rozumíš a kteří tě záměrně nesráží (nebo je nejdřív najít). Smířit se s svými chyby (to neznamená, že na nich nemůžeš zapracovat, pokud to jde, jen že každý nějaké má) a uvědomit si, že ani ostatní lidé nejsou dokonalí…
Pomoct by ti mohl taky psycholog.

pepe88

Zacni cvicit a mej z toho radost + spravna strava pred vykonem si udelej turka.

lota

Bojím se, že na to jednoduchá odpověď není. Je to dlouhá cesta a hodně práce na sobě. Chce to změnit pohled na svět a hlavně na sebe. Je o tom plno článků, knih, terapeutů, kaučů. No, pomoct může třeba i psychologická poradna: http://poradna­.zena.centrum­.cz/rubrika/psycho­logicka-poradna/ (online)