Jak se zbavit nevymazatelných souborů na EXTERNÍM disku ?

na externím disku se mi objevili složky, které se jmenují např. 1351b64aafaf404188de6­fe7 a jsou v tom nějaké instalační soubory z nějaké Windows aktulizace. Některé lze otevřít a některé ne. Windows řekne Přístup byl odepřen.

Taky se mi na EXTERNÍM disku objevila složka System Volume Information (je to složka, kam se ukládá Obnovení systému) taky je nepřístupná ale Obnovení systému pro jednotku EXTERNÍHO disku je Tento počítač > Vlastnosti > Obnovení disku je vypnuto

  1. Jak tyto soubory mám vymazat ?
  2. Jak se mi tam vůbec vzaly? Na flešku se mi zatím nedostali, jak mám tomu zabránit ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak třeba ten system volume nesmažeš dřív pokud nevypneš obnovení systému. Jakmile obnovení systému pro daný disk vypneš, půjde složka smazat.
Pokud jde o externí disk a již nepotřebuješ data, doporučuji formátovat.