tony2412

Jak zrušit složku na disku?

mám disk a na něm mám složku,která má 250 položek.Když kliknu na disk aby se mi otevřel,tak se mi objeví ta složka,a pak musím kliknout na tu složku aby se otevřela,a já bych chtěl aby se mi ten disk otevřel a už se mi tam hned objevily hned ty položky,jak to mám udělat?

Nejlepší odpověď
gecco

V souborovém manageru (dále „SM“; např. Tento počítač) otevři tu složku a

  • Ctrl+a (vyber vše)
  • na vybrané klikni pravým a z menu zvol Vyjmout
  • v SM najeď na cílovou složku (o úroveň výš)
  • klikni pravým na volné místo a z menu zvol Vložit

Pak už prázdnou složku zrušíš kliknutím na ni a stiskem Delete (do Koše) a nebo Shift+Delete (výmaz).

Další odpovědi
briketka10

v disku se vždy jako první objeví složka
a pak se rozbalí soubory v ní ..
nemůžeš chtít, aby se hned objevily
ty položky musel bys celou složku
položku po položce nahrát znovu, aby
nebyla na disku v kupě a položky byly
osamoceně nahrány tedy tak, aby,
když klikneš na disk hned bys kliknul
a měl jich tam těch 25O..
Doplňuji:
arygnocu Total commander nepoužívám..

arygnoc

gecco:

v total commandri:
označím zložku
[delete]
[ok]

súborový manažér v woknách som naposledy použil asi v roku 1998, keď som inštaloval norton commander.

briketka:
ale možno, možno zobraziť VŠETKY súbory i bez otvorenia zložky.

v total commandri:
[ctrl]+[b]

;-Q