pukula

jak se zbavit malých pupínků co tvoří bílé tečky. mám je no na kraji obličeje a na čele a na bradě hodně jsem vyskoušela

ale nic nepomohlo ve škole se mi smějou prosím poradit

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mília – dají se odstranit jehlou ale pozor, nedělej si to sama je lepší u kosmetičky, ta ví jak na to- pleť ti napaří a odstraní ti aniž by ti pleť poranila.
Doplňuji:
sama si to nedělej … zůstaly by ti stroupky a vypadalo by to ještě hůř a mohla by sis poranit žilky

Další odpovědi
ReHu

Že se ti ve škole smějou, z toho si nic nedělej. Dříve či později je budou mít všichni. To mi věř. Jen velmi, velmi málokdo je tohoto ušetřen.
Říká se tomu akné a je to projev dospívání.
Nejlepší je to čistit pleťovými přípravky. nejméně 2* denně. Chvíli to potrvá, ale ruční „likvidace“ pupínků není moc dobrá. mohou zůstat jizvičky. Nebo ke kosmetičce, ale to by se muselo opakovaně.
Nám se osvědčila řada kosmetiky Artistry pro mastnější pleť. Zelená.

anonym

Dle popisu jsou to opravdu asi,jak píše hanulka milie,to,ze se ti ve skole smejou řekni mamince,ona tě pochopí a kosmetiku s tebou navštíví,jde o rutinní práci kosmetičky za pár korun.Nebo si zavolej,dojdi do kosmetiky u vás,zeptej se na částku,potom maminku o ni popros.