Boy 13

Proc po akne zustane mala jizvicka?

Dobry den. Mam dotaz.. je mi 19 a uz asi pres rok trpim aknem..vzdycky se objevi na obliceji, hlavne na cele, a pak samo zmizi…jako by se olouope…ale ted jsem zjistil, ze mam nekde takove jakoby male jizvicky, ze jde videt, ze tam ten pupinek byl…muzete mi prosim poradit, jak stavajici jizvy po domacku odstranit a jak zamezit novym jizvam? Dekuji vam moc.

Odpovědi
annas

Zkuste si pročít rady po domácku. Nic náročného, ale zřejmě to vyžaduje pravidelnost. a trpělivost.

http://www.me­daprex.cz/cs/ma­gazin-krasy/problemy-s-pleti/jizvy-po-akne-muzete-zredukovat-i-ve-sve-kuchyni-no-vazne-300.html

V textu je červeně zabarvený odkaz na lékařské zákroky. ale myslím si, že to u vás nebude třeba.